PEMBE CHECK UP PAKETİ ÜCRETSİZ MUAYENE OL
Özel Çankaya Tıp Merkezi Özel Karataş Hastanesi Özel Hayat Hastanesi
PEMBE CHECK UP PAKETİ
Pembe Check Up Paketi

Pembe Check Up Paketi, Meme Kanserinin tanısında gerekli olan tüm kontrolleri sağlayan detaylı bir meme tarama check up’ıdır.

Pembe Check Up Paketi’ni bir kere satın aldığınızda, 1 yıl içinde dilediğiniz zaman kurumlarımıza gelip kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Pembe Check Up paketinden elde edilen gelirlerin bir kısmı Meme Kanseri ile mücadele eden dezavantajlı kadınlara maddi ve manevi destek veren Meme Kanseri İle Savaşım Derneği’ne (MEMEKANDER) bağışlanmaktadır. Bu sayede PEMBE CHECK UP Paketi ile hem kendi sağlığınızı koruyun hem de başka bir kadının bu hastalıkla mücadelesine destek olun.

Pembe Check Up Paketi
ÖZEL ÇANKAYA TIP MERKEZİ
Pembe Check Up Paketi
Meme Muayenesi CEA GGT Magnezyum
Meme Ultrasonografisi TSH ÜRE HbAıc
Meme Doppler Açlık İnsülin Kreatinin Anti TG
Mamografi Glikoz Tam İdrar Anti TPO
Hemogram B-12 Amilaz T-3
Prolaktin Fernitin Bilirubun T-4
Sedim Kalsiyum HDL Troid Ultrason
CA-19-9 AST LDL Troid Doppler
CA-15-3 ALT Trigliserit Parathormon
Üst Batın
Neden Pembe Check Up Paketi?
5 Her şey tek seferde, tek pakette!
Meme Kanseri’nin erken tanısında ihtiyaç duyulan tüm test, muayene ve tahliller tek pakette yer alır. Bir kere satın alır, bir kerede tüm işlemleri gerçekleştirebilirsin.
5 Dilediğin Zaman Kullanabilirsin
Pembe Check Up Paketi’ni satın aldığında, hemen o anda check up yaptırmana gerek yoktur. Sana özel tahsis edilen kartınla 1 yıl içinde dilediğin zaman muayene olabilirsin.
5 Bu Pakette Hem İyilik, Hem Sağlık var.
Pembe Check Up Paketi’nden elde edilen gelirin bir kısmı meme kanseri ile müdacele eden dezavantajlı kadınlara maddi ve manevi destek sağlamak amacıyla MEMEKANDER’e bağışlanır.
5 Konforlu ve Hızlı Check Up
Tüm süreci hijyenik, konforlu ve hasta deneyimini ön planda tutan bir hastane ortamında gerçekleştirirsin. Tüm işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Sıra beklemez, yorulmazsın.
5 Merkezi Lokasyon
Muayene için uzun ve zorlu yollardan geçmek zorunda kalmazsın. Tüm kurumlarımız şehir merkezindedir ve İzmir'in her bölgesinden azami 45 dk içinde ulaşım sağlanabilmektedir.
5 Köklü Kurum, Uzman Kadro
İzmir'deki en köklü sağlık kuruluşlarından hizmet alırsın. Her kurumumuzda birbirinden deneyimli hekimler tarafından muayene edilir, tecrübeli ellerde güvenilir sonuçlar alırsın.
PEMBE CHECK UP
PAKETİ
Hem kendi sağlığını koru,
hem de bir kadına destek ol!

Şimdi satın al,
dilediğin zaman kullan!
Satın Al
Pembe Check Up